Pomůžeme vám, aby vás milovali . A rádi se vraceli!

Slide Pomůžeme vám, aby vás milovali . A rádi se vraceli!
O nás.

Jsme menší kreativní agentura s velkými nápady. Nepředvádíme se, baví nás dělat věci pořádně. Pomáháme vám realizovat vaše sny, růst a vydělávat peníze. Protože co je originální myšlenka bez podnikatelských výsledků?

Vytvoříme kreativní koncept, logo i celou identitu vaší značky, uděláme web i eshop, vyrobíme firemní časopis nebo katalog, napíšeme texty, nafotíme profesionální fotografie, natočíme videa, postaráme se o marketing, převezmeme starosti o IT. K vašemu rozpočtu přistupujeme, jako bychom investovali vlastní peníze.
Co
umíme?

Strategie a branding

Vymyslíme koncept, propracujeme strategii

Pomůžeme vám pochopit potřeby brandu a vymezit se vůči konkurenci. Zařídíme, aby to vaší značce slušelo, měla ten správný výraz, dobře prodávala, zákazníci si ji pamatovali a měli ji rádi. Vymyslíme, jakým způsobem dostat správná slova a obrazy ke správným lidem a na správná místa.

Kreativa

Napíšeme, vyfotíme, vyrobíme…

Co si uvaříme, to si rádi sníme! Vše co pro vás vymyslíme, umíme také přivést k životu. Navrhneme nebo upravíme logo i vizuální identitu, připravíme „manuál značky“, napíšeme texty, pořídíme fotografie a videa, připravíme grafiku. Vytvoříme firemní časopis, katalog i další propagační materiály.

Weby a eshopy

Nadesignujeme, nakódujeme, napíšeme...

Web i eshop vám ušijeme na tělo. Vymyslíme, nadesignujeme, nakódujeme, opatříme ho texty i vizuálním obsahem. Důležité je, aby byl nejen krásný a bavil, ale hlavně prodával. Dbáme na to, aby návštěvníci vždy věděli kudy kam, web se jednoduše ovládal a dobře fungoval na počítači, tabletu i mobilu. A samozřejmě musí být také v online světě vidět!

Marketing a komunikace

Vyprávíme příběhy, vybízíme k reakci, budujeme vztahy

Postaráme se, abyste byli vidět a aby se o vás mluvilo. Samozřejmě v dobrém! Společně porozumíme potřebám vašich potenciálních zákazníků. Zmapujeme vaše silné i slabé stránky, podíváme se na web, komunikaci, klienty, marketing, reklamu i PR. Vymyslíme, jak vás zviditelnit, přilákat zákazníky a přesvědčit je, aby u vás nakoupili a rádi se vraceli.

Komplexní správa IT

Starost o IT prostředí přenechte nám

Převezmeme veškeré starosti o IT. Zjistíme, jak na tom jste a co by se mělo změnit. Postaráme se, aby vaše počítače a servery fungovaly, data zůstala v bezpečí a emaily včas a v pořádku doputovaly příjemcům Připravíme vás na GDPR, zařídíme přechod do Cloudu. Dodáme ty správné „krabičky“ a programy. Spravujeme weby i eshopy.

Chcete nezávaznou konzultaci?
Chci se sejít
Lidé!

Všichni naši spolupracovníci jsou zkušení specialisté v oboru. Už nám není dvacet a nepotřebujeme exhibovat. Dokážeme být originální a nekonvenční, ale i umírnění a věcní – podle toho, jak je třeba.

Neusínáme na vavřínech. Stále se vzděláváme a sledujeme nové trendy. Vždy hledáme chytrá a funkční řešení. Jsme spolehliví a slibujeme jen to, co dokážeme splnit. Naší nejlepší vizitkou jsou vaše úspěchy a radost z práce.

Klára Klevisová

Kecá do všeho

David Klevis

Developement a IT

František Svoboda

IT a development

Anastasia Vrublevská

Kreativa a design

Andrea Jiránková

Copywritter

Petr Weigl

Fotografie a video

Soňa Benediktová

Kreativa a korektury

A další…

Na každý projekt ty nejvhodnější lidi.

Stačí, když nám prozradíte, čeho chcete dosáhnout. Společně pak vymyslíme, co pro vás můžeme udělat a který z našich specialistů se projektu ujme.

,,

Agentura CreativeOne nám pomohla vybudovat úspěšný eshop úplně od píky. Oceňuji profesionální servis od A až po Z, od počáteční strategie přes design, čtivé texty, krásné fotky, moderní web, IT služby až po marketingovou komunikaci.

,,

S CreativeOne spolupracujeme už víc než deset let. Vždy jsme byli spokojení s nabízeným řešením i jeho provedením. Navíc jsou to sympaťáci a snadno se na všem domluvíme.

David Klevis

Klára Klevisová